Pożyczka gotówkowa / kredyt gotówkowy - Doradca Finansowy Kielce • Artur Bukato - Doradca Kredytowy Kielce
Co zrobić z kredytem przy rozwodzie
4 maja, 2016
Kredyt na zakup nieruchomości z doradcą finansowym
4 maja, 2016
Co zrobić z kredytem przy rozwodzie
4 maja, 2016
Kredyt na zakup nieruchomości z doradcą finansowym
4 maja, 2016
Pokaż wszystkie

Kredyt gotówkowy

Pożyczka gotówkowa / kredyt gotówkowy

Jeśli potrzebujesz środki na dowolny cel do 200tu tys. zł to kredyt gotówkowy może być produktem którego poszukujesz. Poniżej kilka istotnych informacji.

Kredyt gotówkowyKredyt gotówkowy to niezabezpieczone środki od banku na dowolny cel lub spłatę posiadanych zobowiązań. Gdy nie jest określony cel na jaki pożyczkobiorca chce przeznaczyć środki – wtedy mówimy o pożyczce gotówkowej. Jeżeli natomiast łączymy już posiadane zobowiązania z kilku banków w jeden kredyt, mówimy wtedy o kredycie konsolidacyjnym. Kiedy celem jest spłata posiadanego produktu w jednym banku i przeniesienie go do drugiego tańszego banku, to wtedy mówimy o refinansowaniu kredytu. Zapytaj mnie gdzie dostaniesz tańszy kredyt. Kredyt gotówkowy, ze względu na fakt, iż jest to produkt niezabezpieczony, można uzyskać tylko do określonej kwoty oraz na względnie krótki okres, tj. na obecną chwilę w kwocie do 250tu tys. zł maksymalnie na okres 120 miesięcy.
Proces ubiegania się o kredyt gotówkowy
 Wraz z wnioskiem o kredyt należy załączyć dokumenty dochodowe, a w przypadku kredytu konsolidacyjnego dokumenty dotyczące posiadanych zobowiązań. Proces ubiegania się o kredyt jest dość szybki.  Wszystko zależy od wnioskowanej kwoty, historii kredytowej kredytobiorcy, a także  czy wniosek został skompletowany w oparciu o wszystkie wymagane przez bank dokumenty.

O czym musisz wiedzieć?
 Bank analizuje wniosek pod kątem oceny zdolności kredytowej wnioskującego biorąc  pod uwagę przede wszystkim dochody, zobowiązania, obciążenia domowego budżetu, stabilność zatrudnienia i osiąganych dochodów. Bardzo ważnym elementem analizy wniosku jest również ocena historii kredytowej wnioskującego tzw. BIK. Jeżeli potencjalny kredytobiorca posiadał wcześniej jakieś zobowiązanie finansowe  ( kredyt ratalny, kartę kredytową lub limit w rachunku) i miał problemy z jego spłatą lub spłaty były nieterminowe, najprawdopodobniej będzie miał teraz problem w uzyskaniu kredytu. To samo dotyczy osób, które wcześniej nie posiadały żadnego zobowiązania, a ubiegają się o pożyczkę w większej kwocie. Ze względu na podwyższone ryzyko dla banku, osoby takie mogą spotkać się z odmową udzielenia pożyczki.
Jak się przygotować do otrzymania pożyczki gotówkowej / kredyt gotówkowy ?
 Ze względu dużą ilość ofert na rynku produktów kredytowych, proponuje porozmawiać o swojej sytuacji z doradcą finansowym, który dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, po przeanalizowaniu potrzeb i możliwości klienta, zaproponuje najlepsze rozwiązanie. Należy wiedzieć, że każdy bank ma w swojej ofercie coś unikatowego, a doradca jest w stanie szybko określić, gdzie wnioskujący o kredyt ma największą szansę powodzenia w jego uzyskaniu i jednocześnie w którym banku może otrzymać tanią pożyczkę /tani kredyt gotówkowy.

Umów się na spotkanie! tel. 607 500 737

Zadzwoń do mnie
Artur Bukato
Artur Bukato
Jestem doradcą finansowym z kilkunastoletnim doświadczeniem. W tym okresie doradzałem przy ponad 1000 spraw kredytowych. W wiekszości bo 92% wniosków kredytowych zostały przeprocesowane pozytywnie. Jeśli bank nie chce udzielić Ci kredytu, chcesz najkorzystniejszą ofertę ale nie masz czasu sprawdzać, chodząc od banku do banku lub nie wiesz jak się do tego zabrać, proponuję kontakt ze mną. Napewno uda mi się znaleść najlepsze rozwiązanie. Moja pomoc i porada jest dla Ciebie bezpłatna. Zapraszam do kontaktu tel 607 500 737.