Kilka słów o mnie - Tani Kredyt Kielce


Doradca finansowy

Nazywam się Artur Bukato, Doradcą Finansowym jestem od 2005 roku. Od tego czasu zaufało mi mnóstwo klientów. Moim atutem jest doświadczenie, a dewizą pełne poświęcenia działanie w reprezentowaniu interesów klienta. Współpracuję od lat z czołowymi firmami finansowymi, dzięki czemu mam dostęp do najlepszych rozwiązań finansowych.

Porównuję kredyty ze wszystkich banków i pomagam wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie. Analizuję wszystkie elementy kredytu: marże, prowizje, ubezpieczenia, wysokość raty, okres kredytowania, wysokość odsetek, inne opłaty. Całościowe porównanie to całkowite wyliczenie w oparciu o wszystkie elementy kredytu, a nie o jeden.

Umów się na bezpłatną konsultacje


Dlaczego warto pracować właśnie razem ze mną ?

Korzystając z moich usług otrzymasz kredyt w takiej samej cenie, a bardzo często tańszy niż bezpośrednio w banku! Dodatkowo otrzymasz kompletną pomoc, a także pomogę Ci uniknąć dodatkowych kosztów, które banki często próbują przemycić Klientom. Pamiętaj, że ja reprezentuję Klienta, a nie bank!

Moją pracę wykonuję z ogromnym zaangażowaniem, a potrzeby Klienta są dla mnie bardzo ważne. Pracując ze mną otrzymasz bezpłatną pomoc przy wyborze najkorzystniejszego kredytu, czyli dowiesz się jaki kredyt i dlaczego jest dla Ciebie najlepszy! Do tego pomogę Ci zgromadzić i sprawdzić dokumentację, wypełnić wnioski kredytowe, a następnie w Twoim imieniu będę negocjować w banku najlepsze warunki cenowe dla Ciebie. Pamiętaj też, że cały czas monitoruję i na bieżąco przekazuję Ci informacje z postępów naszych działań. Ponadto pomagam, reprezentuję i uczestniczę podczas całego procesu kredytowego dając z siebie 100% moich umiejętności, a czasami nawet więcej! Pracując razem ze mną masz pewność, że Twoja sprawa będzie dobrze poprowadzona. Ważne jest również to, że moje działania cechuje bardzo wysoka skuteczność dzięki czemu mam bardzo wysoką przyznawalność kredytów dla moich Klientów!

Do tego wszystkiego gwarantuję Ci, że dostaniesz ogromną dawkę wiedzy i jeszcze więcej pozytywnych emocji, dzięki czemu będziesz miał pewność, że dobrze wybrałeś. A wszystko to dlatego, że Twój Sukces jest Moim Sukcesem i bardzo zależy mi na zadowoleniu moich Klientów. Proponuję moim Klientom spotkania w biurze, albo dojeżdżam. Spotykam się tylko po wcześniejszym ustaleniu daty i godziny spotkania. Jeśli chcesz wiedzieć jeszcze więcej, to skontaktuj się ze mną już teraz!!!

Co zyskasz korzystając z moich usług

Wygoda i oszczędność czasu
Posiadając pełną wiedzę na temat Twoich potrzeb, możliwości oraz oczekiwań negocjuje z Instytucjami tak by zaprezentować Ci najlepszą ofertę np.: kredyt hipoteczny. Masz natychmiastowy dostęp do wszystkich produktów finansowych z jednej ręki w połączeniu z poradą. Wszelkie formalności, całą biurokrację wykonuję za Ciebie. Pomagam przy kompletowaniu dokumentów.
Dostęp do sprawdzonych informacji
Przeprowadzę dla Ciebie analizę ofert wszystkich czołowych banków w Polsce. Odkryje ich minusy i plusy. Wskaże który Bank udzieli najszybciej kredyt hipoteczny, który Bank będzie żądał najmniej dokumentów oraz który ma najtańszy kredyt hipoteczny, gotówkowy czy dla firm. Przeanalizuję i wyjaśnię ryzyko przy produktach inwestycyjnych. Pokaże za i przeciw danym rozwiązaniom inwestycyjnym.
Doświadczenie i Wiarygodność
Działam na rynku doradztwa finansowego od 2005 roku, od tego czasu setki Klientów korzystających z moich usług rekomendują innym współprace ze mną. Dzięki doświadczeniu mogę z dużą dokładnością określić czy bank udzieli kredyt hipoteczny i jak szybko, jakie mogą pojawić się przeciwności i jak je rozwiązać.
Trafność Decyzji
Klienci po samodzielnym wyborze banku nie śledzą już ofert. A tymczasem stosunkowo często wybrany bank okazuje się być, za sprawą konkurencji, nawet po paru dniach … droższy niż bank, odrzucony na etapie weryfikacji ofert. Doradca finansowy śledząc rynek wie natomiast, co nowego się na nim pojawiło – i potrafi, zmieniając nawet w trakcie rozpatrywania już wniosku w danym banku, wybrać dla Klienta optymalne – tzn. lepsze – rozwiązanie. Klienci mogą liczyć, iż w przyszłości się odezwę i zaproponuje przeniesienie kredytu hipotecznego do innego banku, jeśli będzie to opłacalna zmiana dla klienta
Praktyczna Wiedza
Otrzymasz poradę jak budować swoje finanse i o jakich elementach nie powinieneś zapominać. Dzięki temu będziesz wiedział w jaki sposób stworzyć finansową niezależność posiadając kredyt hipoteczny oraz inne zobowiązania finansowe. Wiedza poparta moim doświadczeniem pozwoli ci uniknąć drogich i niebezpiecznych i drogich produktów finansowych – kredytowych, inwestycyjnych czy ubezpieczeniowych.

Doradzę najtańszy kredyt! tel. 607 500 737

Umów się na spotkanie

Doradzę najtańszy kredyt! tel. 607 500 737

Umów się na spotkanie