Kredyt na zakup nieruchomości z doradcą finansowym - Kielce • Artur Bukato - Doradca Kredytowy Kielce
Pożyczka gotówkowa / kredyt gotówkowy
4 maja, 2016
Leasing czy kredyt firmowy ?
4 maja, 2016
Pożyczka gotówkowa / kredyt gotówkowy
4 maja, 2016
Leasing czy kredyt firmowy ?
4 maja, 2016
Pokaż wszystkie

Kredyt na zakup nieruchomości z doradcą finansowym

Kredyt na zakup nieruchomości z doradcą finansowym

Sporo osób obawia się formalności kredytowych na własną nieruchomość. Postaram się pokazać, że korzystając z usług doświadczonego doradcy finansowego nie musi być to ani skomplikowane, ani trudne oraz nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Kredyt na zakup nieruchomości z doradcą finansowym  Kiedy podejmujemy decyzje o zakupie nieruchomości zaczynamy się zastanawiać jak sfinansować zakup wymarzonego mieszkania lub domu. Pierwszą myślą jest kredyt, tylko jak wybrać ten najkorzystniejszy? Odpowiedź jest łatwa trzeba skontaktować się z doradcą finansowym. Pomoże on nam sprawdzić naszą zdolność kredytową, porówna dla nas dostępne oferty. Pokaże plusy i minusy ofert prezentowanych przez Banki. Pomoże zrozumieć wszystkie niejasności ofert i umów kredytowych.
Jak wygląda współpraca z doradcą?
 Na pierwszym spotkaniu doradca finansowy zada pytania na podstawie, których oceni nasze oczekiwania odnośnie kredytu. Zbada zdolność kredytową i przedstawi nam wszystkie podstawowe informacje

związane z procedurą ubiegania się o kredyt. Po analizie Państwa sytuacji doradca przygotuje dla oferty, którą najbardziej odpowiadają naszym preferencjom. To właśnie wtedy będziemy mogli zobaczyć jak będzie wyglądała rata naszego kredytu, jakie koszty poniesiemy w związku z ubieganiem się o kredyt i jak długo to wszystko będzie trwało. Kiedy już wybierzemy oferty, które najbardziej nam odpowiadają, otrzymamy listę dokumentów jaką musimy przygotować do złożenia wniosku kredytowego.
  Teraz nie pozostaje nic innego jak skompletować dokumenty i za pośrednictwem doradcy złożyć wnioski kredytowe. W tym momencie zaczyna się wytężona praca doradcy czyli: przygotowanie i złożenie wniosków do banków, bieżący monitoring co dzieje się z wnioskiem oraz negocjacje z bankami w celu uzyskania jak najkorzystniejszych warunków kredytowych. W ten sposób doradca doprowadzi do podpisania właściwej umowy kredytowej z Bankiem.
  Kiedy mamy już przyznany kredyt możemy umawiać się na podpisanie aktu notarialnego, który przeniesie na nas własność wybranej przez nas nieruchomości. Pozostaje już tylko odebrać klucze i cieszyć się naszą wymarzoną nieruchomością. Kredyt na zakup nieruchomości

Współpraca z doradcą finansowym pozwoli nam zaoszczędzić czas, nerwy i pieniądze. Proszę pamiętać, że moje usługi są dla Państwa bezpłatne.

Kredyt na zakup nieruchomości z doradcą finansowym

Umów się na spotkanie! tel. 607 500 737

Zadzwoń do mnie
Artur Bukato
Artur Bukato
Jestem doradcą finansowym z kilkunastoletnim doświadczeniem. W tym okresie doradzałem przy ponad 1000 spraw kredytowych. W wiekszości bo 92% wniosków kredytowych zostały przeprocesowane pozytywnie. Jeśli bank nie chce udzielić Ci kredytu, chcesz najkorzystniejszą ofertę ale nie masz czasu sprawdzać, chodząc od banku do banku lub nie wiesz jak się do tego zabrać, proponuję kontakt ze mną. Napewno uda mi się znaleść najlepsze rozwiązanie. Moja pomoc i porada jest dla Ciebie bezpłatna. Zapraszam do kontaktu tel 607 500 737.