Oszczędzanie i Inwestowanie

W swojej ofercie posiadam wiele rozwiązań inwestycyjnych o różnym stopniu ryzyka inwestycyjnego. Są to alternatywy dla nisko oprocentowanych lokat bankowych.

Często są doskonałą okazją do pomnożenia oszczędności ale nie są to lokaty i mogą przynieść również straty. Na spotkaniu otrzymasz ode mnie niezbędną wiedzę abyś mógł podjąć świadomie decyzję przy zakupie produktu inwestycyjnego.

Nie należę do doradców którzy będą przekonywać do swoich racji inwestycyjnych ale trzeźwo ocenię ryzyko i możliwość zarobku. Podpowiem jakie rozwiązanie bym wybrał na Państwa miejscu i horyzont inwestycyjny należy wybrać przy danym produkcie. Wskazanie odpowiedniego rozwiązania dostosowanego do Państwa preferencji inwestycyjnych następuje po przeprowadzeniu ankiety i wywiadu. 

Dzięki tym informacjom będę mógł stwierdzić czy mogą Państwo świadomie lokować oszczędności produkty inne niż lokata bankowa. Decydując się na któryś z produktów inwestycyjnych otrzymuję Państwo dodatkowo wsparcie merytoryczne z mojej strony przez cały czas trwania produktu inwestycyjnego.

Inwestycje Srukturyzowane
Wysokodochodowa i ryzykowna alternatywa dla ulokowania oszczędności. Przeznaczona tylko dla osób w pełni świadomych ryzyka inwestycyjnego pomimo iż często połączona z gwarancją kapitału.

Czytaj wiecej

Fundusze Inwestycyjne
Wysokodochodowe instrumenty inwestycyjne a zarazem bardzo ryzykowne. Przeznaczone tylko dla osób rozumiejące ryzyko inwestycyjne w pełni świadome decyzji.

Czytaj wiecej

Budowania Kapitału
Długoterminowa forma oszczędzania połączona z funduszami inwestycyjnymi. Przeznaczone tylko dla osób świadomych ryzyka inwestycyjnego bez gwarancji kapitału oraz wszystkich opłat w programie.

Czytaj wiecej

Nieruchomości Inwestycyjne
Apartamenty hotelowe w znanych miejscowościach turystycznych w Polsce z gwarancją wypłaty za dzierżawę od 6-9% rocznie. Tylko dla świadomych ryzyka inwestycji w nieruchomości.

Czytaj wiecej

Umów się na spotkanie! tel. 607 500 737

Zadzwoń do mnie