Pożyczka Hipoteczna

Pożyczka Hipoteczna umożliwia pozyskanie dużej sumy gotówki w bardzo atrakcyjnej cenie, zbliżonej do kosztu Kredytu Hipotecznego. Można ją wykorzystać na dowolny cel, taki jak samochód, wycieczka, spłata innych zobowiązań lub dowolną inwestycję.

Bank po wypłacie środków nie oczekuje od Klienta żadnych informacji lub dokumentów potwierdzających, na co środki zostały przeznaczone. Pożyczka Hipoteczna jest znacznie korzystniejszym rozwiązaniem niż np. kredyt samochodowy lub gotówkowy. Żeby ją uzyskać, trzeba dysponować nieruchomością, którą Bank może potraktować jako zabezpieczenie transakcji. Możliwość otrzymania pożyczki nawet do 80% wartości nieruchomości. Czyli to nic innego jak pożyczka na dowolny cel (tak jak w kredycie gotówkowym), z zabezpieczeniem na nieruchomości. W przypadku niewielkiej kwoty pożyczki, nie jest może dobrym pomysłem zastawianie nieruchomości, jednak gdy potrzebują Państwo większej kwoty, to warto rozważyć taką możliwość.

Pożyczka hipoteczna Kielce. Pożyczka hipoteczna Kielce

Koszt obsługi pożyczki hipotecznej będzie zawsze dużo niższy, w porównaniu do kosztu kredytu bez zabezpieczenia. Dobrze jest zobaczyć na konkretnym przykładzie, jakie mogą wyjść różnice w wysokości raty oraz jaka będzie różnica wszystkich kosztów, w całym okresie kredytowania. Pożyczka hipoteczna to najtańszy sposób pozyskania środków finansowych na dowolny cel. Jest to kredyt zabezpieczony na nieruchomości mieszkalnej z założoną księga wieczystą. Bank może mieć wtedy pewność że spłacisz mu należne zobowiązanie, a dzięki temu oferuje klientom dużo niższe marże w porównaniu z kredytami gotówkowymi i samochodowymi. Kontakt ze mną daje pewność wybrania najlepszej oferty z dostępnych banków.

Doradzę ci gdzie z pośród wszystkich banków jest najtańsza pożyczka hipoteczna w Kielcach oraz bezpłatnie pomogę ze wszystkimi formalnościami.

Umów się na spotkanie! tel. 607 500 737

Zadzwoń do mnie