Co myślą o mnie klienci?

Jeśli skorzystałeś z moich usług – wyślij swoją opinie za pomocą formularza kontaktowego z tytułem: referencje.

Bardzo polecam Pana Artura każdemu, kto stara się o kredyt. Jest to doradca który wykazuje bardzo duże zaangażowanie w sprawę i posiada profesjonalne podejście do klienta. Jest osobą kompetentną i bardzo skuteczną, w tym co robi. Rzeczy na pozór niemożliwe stają się możliwe Nawet po podpisaniu umowy nadal służy pomocą. Jest to osoba godna zaufania! Z Panem Arturem procedury bankowe, których tak się obawiałam, nie są straszne, a kupno mieszkania jest czystą przyjemnością Będę polecać wszystkim znajomym!

Monika Duda, Główna Księgowa, kredyt mieszkaniowy

Doradca na 102. Rzetelny, miły i profesjonalny. Co tu dużo pisać – fachowiec w swoim zawodzie. Sprawy związane z bankiem załatwiał sam, ja tylko podpisywałem potrzebne dokumenty, a na koniec samą umowę. Nie musiałem nawet przychodzić do jego biura, pan Artur odwiedzał mnie w pracy i jak trzeba było również w domu. To też o czymś świadczy… Życzę panu długich lat w branży, potrzebni są tacy ludzie jak pan.

Grzegorz, Dyrektor finansowy, kredyt na mieszkanie od dewelopera


Polecam usługi Pana Artura. Pomógł mi sprawnie przejść przez proces kredytowy i pomógł mi w wyborze oferty.

Joanna Zaręba, rekomendacja kredytu hipotecznego

Dziękujemy za czas, który poświęcił Pan dla naszej sprawy. Kredyt przyznany, a wraz z jego otrzymaniem zakończyły się nasze problemy ze zbywcą. Mieszkanie ma już swoich nowych właścicieli. Bardzo nas to cieszy. Jest nam bardzo miło, że możemy tym komentarzem polecić Pana usługi innym osobom. Życzymy wielu sukcesów!

Mirosław i Katarzyna Woźniak kredyt mieszkaniowy


Pomoc Pana Artura jako doradcy była w naszym przypadku niezbędna. To On postarał się abyśmy otrzymali kredyt na budowę naszego domu. Było to nieproste zadanie, ale jak się okazało możliwe do wykonania osobie, która się na tym po prostu zna! Szczere wyrazy sympatii i podziękowania.

Mariusz i Justyna B. kredyt budowlany

Bardzo kompetentny, sprawny i przede wszystkim skuteczny doradca. Niezastąpiony w bojach z papierologią i absurdami polskiej biurokracji. Zawsze dostępny, przekazujący informacje w sposób jasny i zrozumiały. Wysoka kultura, spokój, opanowanie i niezbędna dawka poczucia humoru. Polecamy bez dwóch zdań.

Justyna i Kamil, kredyt hipoteczny

Pan Artur jest profesjonalistą w 100%. Dzięki jego zaangażowaniu w to co robi, mogliśmy zaoszczędzić swój czas. Wybrał nam najbardziej korzystną ofertę kredytu mieszkaniowego. Współpraca z Panem Arturem to sama przyjemność. Jest bardzo sympatycznym człowiekiem a przede wszystkim wspaniałym doradcą finansowym. Człowiek warty polecenia! Dziękujemy.

Magda i Szczepan, kredyt mieszkaniowy

Mogę śmiało polecić Pana Artura Bukato wszystkim chcącym uzyskać kredyt. Jest fachowcem w swojej dziedzinie. Pozdrawiam i dziękuję za współpracę.

Sebastian Strychalski, przedsiębiorca, kredyt na zakup mieszkania

Już od pierwszego spotkania z Panem Arturem widać było jego pełen profesjonalizm, cierpliwość a także umiejętność nawiązania dobrego kontaktu z klientem. Szczerze polecam!

A. Zarandowska, kredyt na zakup domu w budowie

Polecamy szczerze wszystkim usługi oferowane przez pana Arka. Nie dał za wygraną bankowi pomimo, iż ten pierwotnie wydał decyzję negatywną. Kolejne negocjacje pana Artura z bankiem, powtórne złożenie wniosku i udało się! Dostaliśmy kredyt na mieszkanie! Polecamy!!!

Asia i Marcin, kredyt na zakup mieszkania

Sam prowadzę firmę, więc wiem, jak ważne są pozytywne odczucia klientów. Pan Artur to szybki i niezwykle skuteczny fachowiec. Byliśmy wcześniej w Banku, ale sprawy ciągnęły się kilka tygodni bez efektu. Jak tylko on zajął się sprawą otrzymałem kredyt dla firmy w kilka dni. Doradza jak trzeba skutecznie kontaktować się z bankiem i co dla mnie najważniejsze uczciwie podchodzi do klienta. Szczerze polecam!

Robert Kulczycki, kredyt dla firm

Pan Artur to w 1000% profesjonalista z krwi i kości. Doradza, załatwia formalności, wszystko tłumaczy, prowadzi krok po kroku do wyznaczonego celu. Dla przeciętnego laika w sprawach bankowych jest to ogromny spokój ducha i niesamowita pomoc. Pisząc tą opinię gorąco polecam wszystkim, którzy są na początku drogi do własnego wymarzonego „M”. Panie Arturze – serdecznie dziękujemy za wszystko.

M. P. Janik, kredyt na zakup mieszkania

Powiem szczerze bez pomocy Pana Artura nie dałabym rady sama w gąszczu bankowych życzeń i zażaleń Pan Artur wziął mnie za rękę jak bezbronne małe dziecko i od początku do końca przeprowadził przez cały proces walki o kredyt w Euro. Naprawdę to była walka, ale na szczęście uwieńczona pełnym sukcesem. Złożyliśmy wnioski w dwóch bankach – w obu decyzje były na tak. Po analizie wszelkich kosztów (oczywiście Pan Artur bardzo zrozumiale tłumaczył zawiłości bankowe) wybrałam lepszego oferenta. Pan Artur był zawsze pomocny i przede wszystkim wyrozumiały i niezwykle opanowany. Poza tym podobała mi się jego zaangażowanie i okazana pomoc: zawsze odbierał telefon i odpowiadał na moje pewnie często śmieszne pytania, które przychodziły do mojej głowy podczas całego procesu związanego z kredytem. Naprawdę szczerze polecam. I jeszcze raz bardzo DZIĘKUJĘ.

Joanna Gruzińska, kredyt na dochód z zagranicy

Trafiliśmy do Pana Artura z polecenia znajomej, po odmownej decyzji jednego banku. Wcześniej swoją pomoc zaoferował nam doradca kredytowy z dużej firmy doradztwa finansowego, ale poddał się – stwierdził, że nie możliwości tej sprawy załatwić. Pan Artur dużo pytał, myślał, kombinował i – wykombinował. Była to dość skomplikowana układanka, trwało trochę, ale jest – mamy własne wspaniałe M.! Dzięki, i jeszcze raz wielkie dzięki! Będziemy Pana polecać wszystkim znajomym.

J.W Grzela – Nowas, kredyt na zakup mieszkania na rynku pierwotnym

Chciałabym dołączyć do grona tych, którzy mają p. Artura we wdzięcznej pamięci. Trafiłam do niego telefonicznie, jakby przypadkiem, ponad rok temu prosząc o poradę finansową, której posłuchałam. Czas pokazał, że to uchroniło mnie od ogromnych kłopotów finansowych. Nie wiem dokładnie skąd się bierze totalne zaufanie do kogoś kogo się praktycznie nie widziało, ale sposób prowadzenia rozmowy, umiejętność błyskawicznego wychwycenia rzeczy ważnych, konkretne odpowiedzi na zadawane pytania, wreszcie nawet sposób zredagowania tej strony świadczą o totalnym profesjonalizmie p. Artura. Dlatego poleciłam Go już paru osobom i sama będę wracać za każdym razem kiedy będę miała jakiekolwiek finansowo-bankowe animozje do załatwienia. Nie zdarzyło mi się spotkać kogoś takiego w żadnej odwiedzanej przeze mnie instytucji doradców finansowych.

Maria Kalewska, kredyt gtówkowy

Pomoc Pana Artura śmiało mogę polecić każdemu, bez względu na możliwe przeznaczenie kredytu. Ja sama trafiłam do Pana Artura z polecenia i przyznam, że był to doskonały wybór. Dwukrotnie korzystałam z jego pomocy, pierwotnie przy kredytowaniu zakupu działki budowlanej, konsekwentnie przy kredycie na budowę domu. Pan Artur wykazał się niebywałą troską, zawsze cierpliwy i dyspozycyjny, formalności poprowadził od a do z. Moim zdaniem jest synonimem profesjonalizmu.

Z. Salimowska, kredyt na zakup działki, kredyt na budowę

Z usług pana Artura skorzystałem dwukrotnie i dwukrotnie jestem niezwykle zadowolony. Przede wszystkim niezwykle sympatyczny człowiek, kontaktowy, życzliwy, dąży do tego aby jego klient był jak najbardziej zadowolony. Dobrze zna oferty wszystkich banków i zawsze znajdzie taką, która jest najkorzystniejsza dla klienta. Polecam wszystkim. I pozdrawiam

W. Baranek, kredyt refinansowy

P. Artura uzyskał dla mnie kredyt na zakup nieruchomości pod wynajem w Karpaczu. Trudna sprawa, ale dzięki wiedzy p. Artura zakończona sukcesem. Zna wszystkie instytucje udzielające kredytów i ich możliwości. Zawsze odbiera telefon i ma czas dla klienta prawie o każdej porze. Potrafi też być asertywny i powiedzieć – na to, to szkoda czasu. Będę zdecydowanie polecał jego usługi wszystkim moim znajomym.

T. Barymów, kredyt poz zakup mieszkania na wynajem

Dwukrotnie korzystałem z usług P. Artura – najpierw kredyt konsolidacyjny, aby uzyskać zdolność na kredyt na zakup mieszkania. Doradztwo nieprzyzwoicie fachowe i z pełnym zaangażowaniem. Z pełną świadomością polecam usługi Pana Artura.

Z. Trela, kredyt konsolidacyjny, kredyt na zakup mieszkania

Sądzę, że gdyby nie Pan Artur, nie kupiłbym wymarzonego domu. Bez zbędnego owijania w bawełnę potrafił zaproponować rozwiązanie sytuacji wydawałoby się zupełnie bez wyjścia, zaproponować rozwiązanie a potem jak dziecko za rączkę przez nie przeprowadzić. Pracuje w ubezpieczeniach i wiem, że klientowi trzeba czasem wszystko prosto wytłumaczyć i dać instrukcję na zasadzie „to zrób, a tu połóż długopis” i On to potrafi. Dziękuję Panie Artur.

P.Wieloch , kredyt na zakup mieszkania, pożyczka hipoteczna

Absolutny profesjonalizm połączony z bardzo miłą atmosferą i pełne zrozumienie pokrętnych ścieżek rozumowania i potrzeb klienta Plus sprawne przebrnięcie przez skomplikowane formalności. Zdecydowanie na tak, choć zdaje sobie sprawę że klient ze mnie był dosyć uciążliwy. Polecam z czystym sumieniem. )

Marcin Majche, kredyt refinansowy

Pan Artur dla mnie to bardzo solidna firma. Niezwykłe zaangażowanie w sprawę której się podejmuje, pełen profesjonalista. Polecam każdemu kto chce wyjść z kłopotów finansowych związanych z kredytami. Miły, uczynny i wesoły co daje mu ogromną przewagę nad innymi doradcami kredytowymi.

J. Kanadyjski, kredyt konsolidacyjny

Współpraca kredytowa z panem Arturem to prawdziwa przyjemność. Potrafi znaleźć aktualnie najkorzystniejszą ofertę, wszystko wytłumaczy, doradzi i szybko doprowadzi całą sprawę do końca. Zawsze dyspozycyjny i gotowy do pomocy, kompetentny – prawdziwy profesjonalista.

K. Grzesiek, kredyt MdM

Bardzo, bardzo i jeszcze raz bardzo polecamy Pana Artura! Bez pomocy i ogromnej wiedzy jaką posiada Pan Artur, nie uzyskalibyśmy naszego kredytu. Musiał „przygotować” naszą sytuację dochodową do akceptowalnej przez Bank. Pełna dyspozycyjność, zaangażowanie no i poczucie humoru – to wszystko w jednej osobie Pomaga we wszystkich formalnościach a przy podpisaniu umowy, przy okazji bardzo dobrze ją tłumaczy z Polskiego na Nasze Polecamy!

A. K. Sowińscy , kredyt MdM

Chyba tylko dzięki Panu Arturowi mamy swoje wymarzone mieszkanie. Na pewno będę polecać go innym, ponieważ niezwykle profesjonalnie podchodzi do swoich klientów i do swojej pracy. I co najważniejsze jest bardzo skuteczny. Korzystając z jego usług oszczędziliśmy mnóstwo czasu i niepotrzebnych nerwów.

G. P. Stolak , kredyt MdM

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panem Arturem Bukato. Pełen profesjonalizm, miły i ciepły kontakt, ogromne pokłady cierpliwości wobec takiego laika w sprawach finansowych jak ja i ogromna skuteczność - to główne atuty Pana Artura

Polecam wszystkim !!! Justyna, Lekarz, Konsolidacja zobowiązań

Współpraca z panem Arturem była bardzo profesjonalna, z powierzonego zadania wywiązał się w stu procentach i na wysokim poziomie. Bardzo miło wspominam współprace i serdecznie polecam.

Polecam i pozdrawiam. Magdalena K. Zakup mieszkania na rynku wtórnym

Pan Artur pomagał Nam przy wzięciu kredytu hipotecznego na Nasz wymarzony dom. Wszystko przebiegało w bardzo miłej atmosferze ;) Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Arturem. Szczerzę polecamy.

Z poważaniem Marzena i Tadeusz, kredyt na dokończenie budowy domu

Zadzwoń i umów się na spotkanie tel. 607 500 737

Zaprasza, do kontaktu