Co myślą o mnie klienci?

Opinie klientów dodane za pomocą strony : Dodaj referencje

Konsolidacja zobowiązań

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panem Arturem Bukato. Pełen profesjonalizm, miły i ciepły kontakt, ogromne pokłady cierpliwości wobec takiego laika w sprawach finansowych jak ja i ogromna skuteczność – to główne atuty Pana Artura. Polecam wszystkim !!!

Justyna, Lekarz

kredyt na zakup mieszkania, pożyczka hipoteczna

Sądzę, że gdyby nie Pan Artur, nie kupiłbym wymarzonego domu. Bez zbędnego owijania w bawełnę potrafił zaproponować rozwiązanie sytuacji wydawałoby się zupełnie bez wyjścia, zaproponować rozwiązanie a potem jak dziecko za rączkę przez nie przeprowadzić. Pracuje w ubezpieczeniach i wiem, że klientowi trzeba czasem wszystko prosto wytłumaczyć i dać instrukcję na zasadzie „to zrób, a tu połóż długopis” i On to potrafi. Dziękuję Panie Artur.

P.Wieloch

kredyt MdM

Współpraca kredytowa z panem Arturem to prawdziwa przyjemność. Potrafi znaleźć aktualnie najkorzystniejszą ofertę, wszystko wytłumaczy, doradzi i szybko doprowadzi całą sprawę do końca. Zawsze dyspozycyjny i gotowy do pomocy, kompetentny – prawdziwy profesjonalista.

K. Grzesiek

kredyt na zakup mieszkania na rynku pierwotnym

Trafiliśmy do Pana Artura z polecenia znajomej, po odmownej decyzji jednego banku. Wcześniej swoją pomoc zaoferował nam doradca kredytowy z dużej firmy doradztwa finansowego, ale poddał się – stwierdził, że nie możliwości tej sprawy załatwić. Pan Artur dużo pytał, myślał, kombinował i – wykombinował. Była to dość skomplikowana układanka, trwało trochę, ale jest – mamy własne wspaniałe M.! Dzięki, i jeszcze raz wielkie dzięki! Będziemy Pana polecać wszystkim znajomym.

J.W Grzela – Nowas

kredyt MdM

Chyba tylko dzięki Panu Arturowi mamy swoje wymarzone mieszkanie. Na pewno będę polecać go innym, ponieważ niezwykle profesjonalnie podchodzi do swoich klientów i do swojej pracy. I co najważniejsze jest bardzo skuteczny. Korzystając z jego usług oszczędziliśmy mnóstwo czasu i niepotrzebnych nerwów.

G. P. Stolak

kredyt konsolidacyjny, kredyt na zakup mieszkania

Dwukrotnie korzystałem z usług P. Artura – najpierw kredyt konsolidacyjny, aby uzyskać zdolność na kredyt na zakup mieszkania. Doradztwo nieprzyzwoicie fachowe i z pełnym zaangażowaniem. Z pełną świadomością polecam usługi Pana Artura.

Z. Trela

kredyt refinansowy

Absolutny profesjonalizm połączony z bardzo miłą atmosferą i pełne zrozumienie pokrętnych ścieżek rozumowania i potrzeb klienta Plus sprawne przebrnięcie przez skomplikowane formalności. Zdecydowanie na tak, choć zdaje sobie sprawę że klient ze mnie był dosyć uciążliwy. Polecam z czystym sumieniem. )

Marcin Majche

kredyt refinansowy

Z usług pana Artura skorzystałem dwukrotnie i dwukrotnie jestem niezwykle zadowolony. Przede wszystkim niezwykle sympatyczny człowiek, kontaktowy, życzliwy, dąży do tego aby jego klient był jak najbardziej zadowolony. Dobrze zna oferty wszystkich banków i zawsze znajdzie taką, która jest najkorzystniejsza dla klienta. Polecam wszystkim. I pozdrawiam.

W. Baranek

kredyt na zakup działki, kredyt na budowę

Pomoc Pana Artura śmiało mogę polecić każdemu, bez względu na możliwe przeznaczenie kredytu. Ja sama trafiłam do Pana Artura z polecenia i przyznam, że był to doskonały wybór. Dwukrotnie korzystałam z jego pomocy, pierwotnie przy kredytowaniu zakupu działki budowlanej, konsekwentnie przy kredycie na budowę domu. Pan Artur wykazał się niebywałą troską, zawsze cierpliwy i dyspozycyjny, formalności poprowadził od a do z. Moim zdaniem jest synonimem profesjonalizmu.

Z. Salimowska

kredyt MdM

Bardzo, bardzo i jeszcze raz bardzo polecamy Pana Artura! Bez pomocy i ogromnej wiedzy jaką posiada Pan Artur, nie uzyskalibyśmy naszego kredytu. Musiał „przygotować” naszą sytuację dochodową do akceptowalnej przez Bank. Pełna dyspozycyjność, zaangażowanie no i poczucie humoru – to wszystko w jednej osobie Pomaga we wszystkich formalnościach a przy podpisaniu umowy, przy okazji bardzo dobrze ją tłumaczy z Polskiego na Nasze Polecamy!

A. K. Sowińscy

kredyt poz zakup mieszkania na wynajem

Pana Artur uzyskał dla mnie kredyt na zakup nieruchomości pod wynajem w Karpaczu. Trudna sprawa, ale dzięki wiedzy p. Artura zakończona sukcesem. Zna wszystkie instytucje udzielające kredytów i ich możliwości. Zawsze odbiera telefon i ma czas dla klienta prawie o każdej porze. Potrafi też być asertywny i powiedzieć – na to, to szkoda czasu. Będę zdecydowanie polecał jego usługi wszystkim moim znajomym.

T. Barymów

Zakup mieszkania na rynku wtórnym

Współpraca z panem Arturem była bardzo profesjonalna, z powierzonego zadania wywiązał się w stu procentach i na wysokim poziomie. Bardzo miło wspominam współprace i serdecznie polecam. Polecam i pozdrawiam.

Magdalena K.

kredyt konsolidacyjny

Pan Artur dla mnie to bardzo solidna firma. Niezwykłe zaangażowanie w sprawę której się podejmuje, pełen profesjonalista. Polecam każdemu kto chce wyjść z kłopotów finansowych związanych z kredytami. Miły, uczynny i wesoły co daje mu ogromną przewagę nad innymi doradcami kredytowymi.

J. Kanadyjski

kredyt gtówkowy

Chciałabym dołączyć do grona tych, którzy mają p. Artura we wdzięcznej pamięci. Trafiłam do niego telefonicznie, jakby przypadkiem, ponad rok temu prosząc o poradę finansową, której posłuchałam. Czas pokazał, że to uchroniło mnie od ogromnych kłopotów finansowych. Nie wiem dokładnie skąd się bierze totalne zaufanie do kogoś kogo się praktycznie nie widziało, ale sposób prowadzenia rozmowy, umiejętność błyskawicznego wychwycenia rzeczy ważnych, konkretne odpowiedzi na zadawane pytania, wreszcie nawet sposób zredagowania tej strony świadczą o totalnym profesjonalizmie p. Artura. Dlatego poleciłam Go już paru osobom i sama będę wracać za każdym razem kiedy będę miała jakiekolwiek finansowo-bankowe animozje do załatwienia. Nie zdarzyło mi się spotkać kogoś takiego w żadnej odwiedzanej przeze mnie instytucji doradców finansowych.

Maria Kalewska

kredyt na dokończenie budowy domu

Pan Artur pomagał Nam przy wzięciu kredytu hipotecznego na Nasz wymarzony dom. Wszystko przebiegało w bardzo miłej atmosferze 😉 Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Arturem. Szczerzę polecamy. Z poważaniem

Marzena i Tadeusz

Zadzwoń i umów się na spotkanie tel. 607 500 737

Zaprasza, do kontaktu