Kredyt Hipoteczny Mieszkaniowy

Kredyt hipoteczny to taki kredyt, którego przeznaczenie jest ściśle związane z zaspokojeniem celów mieszkaniowych lub lokalowych kredytobiorcy.

Mogą to być zakup mieszkania, zakup działki, zakup domu lub lokalu użytkowego. Kredyt hipoteczny to szczególny rodzaj kredytu, którego zabezpieczeniem jest hipoteka w Księdze Wieczystej nieruchomości.

Zakup nieruchomości jest wyjątkowym wydarzeniem. Połączony z finansowaniem go kredytem hipotecznym jest poważnym i budzącym emocje etapem w życiu człowieka. Najczęściej podjęta dziś decyzja wiąże Was z bankiem na długie lata. Warto zatem w sposób szczególny się do niej przygotować. Podczas spotkania przeanalizuję Państwa potrzeby i dobiorę optymalną ofertę kredytową. Przyglądam się uważnie wszystkim elementom ofert bankowych, dokonuję ich analizy porównawczej, jasno obrazując wszystkie opłaty.

Znaczenie mają nie tylko prowizja i oprocentowanie, ale również takie elementy jak ubezpieczenia, kurs wypłaty kredytu, odpłatne prowadzenie konta, opłata za wcześniejszą spłatę. Wybieramy bezpieczne rozwiązanie, które minimalizuje koszty, a jednocześnie daje Państwu najwięcej korzyści.

Kredyt Hipoteczny – Od czego zacząć?

Osoby, które planują wziąć kredyt mieszkaniowy stoją przed dużym wyzwaniem. Mnogość ofert, często skomplikowane procedury i niejasne terminy w umowach sprawiają, że bardzo ciężko jest wybrać najlepszy kredyt. Dlatego na tej stronie, przedstawiam szereg przydatnych porad i narzędzi mających ułatwić ten wybór.

Kredyt mieszkaniowy
Tym kredytem sfinansujesz zakup mieszkania, domu, lokalu użytkowego lub działki.

Czytaj wiecej

Kredyt Konsolidacyjny
Dzięki niemu połączysz wszystkie raty w jedną i dostosujesz ją do finansowych możliwości.

Czytaj wiecej

Kredyt Budowlany
Tym kredytem zrealizujesz budowę domu, dokończenie budowy, remont, nowo budowane mieszkanie wraz z wykończeniem.

Czytaj wiecej

Kredyt MdM
Program MdM. Dzięki niemu sfinansujesz zakup mieszkania od dewelopera lub budowę domu oraz otrzymasz dofinansowanie od Państwa.

Czytaj wiecej

Umów się na spotkanie! tel. 607 500 737

Zadzwoń do mnie