Ubezpieczenia

Podejmując ważne decyzje związane z finansami, inwestycjami i kredytami warto pomyśleć o zabezpieczeniu siebie i bliskich!

Zapewniając kompleksową obsługę i pomoc w planowaniu przyszłości oferujemy i doradztwo w szerokim zakresie ubezpieczeń.

Czy warto ubezpieczać życie? Pytanie to każdy z nas powinien sobie zadać indywidualnie. Warto przemyśleć następującą kwestię – czy mam kogoś na utrzymaniu w gospodarstwie domowym? Jeśli tak, to na ile trudna byłaby sytuacja tej osoby (lub osób), gdyby zabrakło moich dochodów (z powodu śmierci, poważnej choroby, kalectwa)? Może tym bardziej warto zadać sobie takie pytanie, kiedy zaciągamy kredyt na dużą kwotę pieniędzy. Jeśli dojdą Państwo do wniosku, że warto chronić swoich najbliższych poprzez wykupienie polisy na życie (lub zdrowie, ubezpieczenie NNW), to pozostaje w tym momencie wybór, jak to zrobić najkorzystniej – na jaką kwotę się ubezpieczyć, na jaki okres, w jakim towarzystwie ubezpieczeniowym. Warto taki temat poruszyć z doradcą finansowym.

Ubezpieczenia Kielce

Ubezpieczenie majątkowe - to najczęściej ubezpieczenie nieruchomości. Jest ono wymagane przy zaciąganiu kredytu hipotecznego. Dodatkowo kredytujący Państwa bank wymaga ustanowienia cesji na polisie, tak, żeby w razie zdarzenia ubezpieczeniowego, to bank miał pierwszeństwo w zaspokojeniu roszczeń. Nawet jeśli nie spłaca się kredytu hipotecznego, warto wykupić ubezpieczenie nieruchomości. Za stosunkowo niewielką składkę można sobie zapewnić spokojny sen. W razie pożaru, powodzi, huraganu lub innych zdarzeń, towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaci odszkodowanie za uszkodzone mienie.

Umów się na spotkanie! tel. 607 500 737

Zadzwoń do mnie