Kredyt Inwestycyjny

W każdej firmie nadchodzi moment, w którym osiąga się maksimum możliwości rozwoju przy posiadaniu własnej bazy kapitałowej. Wtedy właśnie trzeba podjąć decyzję o finansowaniu zewnętrznym. Najtańszym i najbezpieczniejszym źródłem jest kredyt bankowy. W realizacji projektów inwestycyjnych moich klientów pomagamod strony finansowej w sposób kompleksowy.

Począwszy od przygotowania biznes planu, prognoz finansowych na pozyskanie finansowania i obsłudze posprzedażowej skończywszy. Kredyty inwestycyjne proponuję zarówno na mikro projekty tzn. do 5 mln PLN, jak i duże projekty, w tym także deweloperskie. Czas pozyskania finansowania zależy od stopnia skomplikowania projektu, jak również stanu zaawansowania danej inwestycji. Oferuję indywidulaną negocjację marży kredytu, prowizji oraz opłat dodatkowych.

Kredyt deweloperski Jeśli jesteś deweloperem lub planujesz otworzyć działalności w tej branży, to jest idealny moment na rozpoczęcie inwestycji. Posiadam w ofercie szeroki wachlarz ofert dla małych projektów (do 5 mln PLN) oraz dla większych i średnich (do 35 mln PLN).

Nie potrzebujesz biznesplanu, prognozy wyników ani projekcji przepływów finansowych – tym wszystkim zajmę się osobiście. Jedyny wymóg to posiadanie projektu oraz zarysu koncepcji i działki. W przypadku każdego projektu warunki cenowe finansowania oraz jego konstrukcja jest ustalana indywidulanie z klientem w oparciu o kosztorys oraz harmonogram budowy, a także końcową wartość wznoszonego projektu.

Finansowanie pomostowe

Dotacje celowe ze środków Unii Europejskiej to znakomity sposób na rozwinięcie działalności lub atrakcyjnego projektu, na który w normalnym trybie wielu przedsiębiorców nie mogłoby sobie pozwolić. Jednak co do zasady Unia Europejka finansuje na ogół do 80% lub do 70% kosztów kwalifikowanych. Skąd zatem wziąć środki na brakujący udział własny? Tu z pomocą przychodzą banki, proponując kredyty pomostowe na brakujący udział własny lub finansowanie zaliczek na transze środków na realizację projektu. Kwota kredytu jest ściśle związana z wartości danego projektu oraz limitem na dany program unijny.

Umów się na spotkanie! tel. 607 500 737

Zadzwoń do mnie