Kredyt hipoteczny dla kierowcy zawodowego - honorowanie diety • Artur Bukato
Leasing czy kredyt firmowy ?
4 maja, 2016
Jak kupić mieszkanie bez wkładu własnego ?
4 maja, 2016
Leasing czy kredyt firmowy ?
4 maja, 2016
Jak kupić mieszkanie bez wkładu własnego ?
4 maja, 2016
Pokaż wszystkie

Diety-kierowcy-a-kredyt kielce

Diety kierowcy a kredyt

Osiąganie zarobków przez kierowców zawodowych na podstawienie diet jest dla banków nieczytelne i bywa często podstawą do odrzucenia wniosku hipotecznego. Nie warto poddawać się, aby bank wydał decyzję pozytywną należy we właściwy sposób zaprezentować dochód oraz wybrać bank który uznaje takie sposób wynagradzania.

Diety kierowcy a kredytOkreślone zawody są różnie traktowane przez pracodawców, np.: Kierowca zawodowy rzadko ma wysoką podstawę zwykle otrzymuje 1600 brutto a reszta pieniędzy jest rozbijana na kilka sposobów. Często takie osoby chcące otrzymać kredyt uznają że zarabiają tyle co im wpływa na konto od pracodawcy co nie zawsze jest w pełni uznawane przez banki jako dochód kierowcy zawodowego. Wypływy na rachunek kierowcy od pracodawcy są najczęściej: tytułem wynagrodzenie za

miesiąc np. maj, tytułem zwrot kosztów podróży, tytułem za paliwo, tytułem diety. Banki spośród tych przelewów przyjmą jedynie dochód z wpływów tytułem wynagrodzenia i diet. Wnioskowanie w kliku bankach nie jest receptą na pozytywne załatwienie sprawy. Przygotowanie dokumentów jasno wskazujących podstawę wysokości ustalania wynagrodzenia zasadniczego i diet jest bardzo ważną czynnością aby otrzymać pozytywną decyzję. Zestawienie miesięcznych dochodów nawet od początku zatrudnienia (min. z 6 mc), z podziałem na tytuł dochodu i formę płatności (wynagrodzenie zasadnicze, diety kierowcy, przelew, gotówka) jest bardzo dobrym dokumentem przy załatwianiu kredytu. W wyniku tak przygotowanej i przeprowadzonej procedury kredytowej klient mając diety kierowcy otrzymał w końcu otrzyma kredyt i mógł zakupić własne mieszkanie.

Jeśli forma Państwa zatrudnienia jest niestandardowa, a w dokumentacji pracowniczej występują braki, zapraszamy do skorzystania z moich porad. Pomogę uporządkować i przygotować dokumentację zatrudnienia tak, by nie budziła zbędnych wątpliwości banków i pozwoliła na uzyskanie kredytu.

Umów się na spotkanie! tel. 607 500 737

Zadzwoń do mnie
Artur Bukato
Artur Bukato
Jestem doradcą finansowym z kilkunastoletnim doświadczeniem. W tym okresie doradzałem przy ponad 1000 spraw kredytowych. W wiekszości bo 92% wniosków kredytowych zostały przeprocesowane pozytywnie. Jeśli bank nie chce udzielić Ci kredytu, chcesz najkorzystniejszą ofertę ale nie masz czasu sprawdzać, chodząc od banku do banku lub nie wiesz jak się do tego zabrać, proponuję kontakt ze mną. Napewno uda mi się znaleść najlepsze rozwiązanie. Moja pomoc i porada jest dla Ciebie bezpłatna. Zapraszam do kontaktu tel 607 500 737.