Jak kupić mieszkanie bez wkładu własnego • Artur Bukato - Doradca Kredytowy Kielce
Diety Kierowcy a kredyt
4 maja, 2016
Budowa domu – Zwrot podatku VAT – MdM
17 maja, 2016
Diety Kierowcy a kredyt
4 maja, 2016
Budowa domu – Zwrot podatku VAT – MdM
17 maja, 2016
Pokaż wszystkie

kupić mieszkanie bez wkładu własnego

Jak kupić mieszkanie bez wkładu własnego ?

Co zrobić gdy chcemy kupić mieszkanie bez wkładu własnego? Mamy odpowiednie dochody aby otrzymać kredyt ale brak własnych środków pieniężnych nie pozwala na otrzymanie kredytu.

kupić mieszkanie bez wkładu własnegoCzy rzeczywiście nie da się kupić mieszkanie bez wkładu własnego i musimy zrezygnować z naszych marzeń? W sytuacji gdy nie posiadamy wystarczająco dużego wkładu własnego mamy kilka możliwości.
1. Jeśli posiadamy dodatkową nieruchomość mieszkalną lub działkę budowlaną możemy ustanowić na niej zabezpieczenie i wtedy spełnimy wymóg dotyczący wkładu własnego

2. Możemy znaleźć mieszkanie, które kwalifikuje się do programu „Mieszkanie dla młodych”, popularnie nazywanym MDM i wtedy skarb Państwa wpłaci za nas brakujący wkład własny pomagając nam w zakupie. Zależnie od lokalizacji od liczby posiadanych dzieci dopłata może być wystarczająca na pokrycie wymaganego wkładu własnego lub też będziemy musieli jeszcze z własnych środków dopłacić część.
3. Trzecią możliwość jest dostępna dla osób, które posiadają wkład własny, ale chciały go przeznaczyć na remont mieszkania, czy domu. Wtedy istnieje taka możliwość, że środki własne wniosą na poczet zakupu nieruchomości a we wniosku kredytowym poproszę o dodatkową kwotę na remont nieruchomości. W ten sposób bank przyjmie przyszłą wartość nieruchomości jako zabezpieczenie i możemy kupić w ten sposób nieruchomość.

Umów się na spotkanie! tel. 607 500 737

Zadzwoń do mnie
Artur Bukato
Artur Bukato
Jestem doradcą finansowym z kilkunastoletnim doświadczeniem. W tym okresie doradzałem przy ponad 1000 spraw kredytowych. W wiekszości bo 92% wniosków kredytowych zostały przeprocesowane pozytywnie. Jeśli bank nie chce udzielić Ci kredytu, chcesz najkorzystniejszą ofertę ale nie masz czasu sprawdzać, chodząc od banku do banku lub nie wiesz jak się do tego zabrać, proponuję kontakt ze mną. Napewno uda mi się znaleść najlepsze rozwiązanie. Moja pomoc i porada jest dla Ciebie bezpłatna. Zapraszam do kontaktu tel 607 500 737.