Kredyt hipoteczny prowizja • Artur Bukato - Doradca Kredytowy Kielce
Kredyt na budowę domu – kwota kredytu
3 maja, 2016
Nowe zasady Mieszkania dla Młodych
3 maja, 2016
Kredyt na budowę domu – kwota kredytu
3 maja, 2016
Nowe zasady Mieszkania dla Młodych
3 maja, 2016
Pokaż wszystkie

Kredyt hipoteczny prowizja

Kredyt hipoteczny prowizja

Ważnym elementem związanym z kosztami kredytu hipotecznego jest prowizja. Prowizję za udzielenie kredytu pobiera bank. Prowizja jest liczona od wartości kredytu.

Kredyt hipoteczny prowizja Prowizja za udzielenie kredytu to koszt nawet kilku procent wartości kredytu (w zależności od oferty banku).  Niektóre banki dają możliwość doliczenia prowizji do kwoty kredytu, inne wymagają wniesienia tej opłaty gotówką przy uruchomieniu kredytu. Wiele banków deklaruje wysokość prowizji za udzielenie kredytu od 0%, ale niektóre oferty mogą wiązać się z prowizją za udzielenie nawet w wysokości 4 – 5% kwoty zaciąganego kredytu.
 Oferty z 0 prowizją za udzielenie kredytu są najczęściej dostępne w ramach promocji w danym banku, czy też w przypadkach skorzystania z dodatkowych produktów banku takich jak ubezpieczenia, konto czy karta kredytowa.
Może zdarzyć się tak, że koszty dodatkowych produktów, okażą się wyższe niż sama prowizja. Dlatego przed podjęciem decyzji o wyborze kredytu należy porównać oferty wielu banków i wybrać najkorzystniejszą dla siebie.

Umów się na spotkanie! tel. 607 500 737

Zadzwoń do mnie
Artur Bukato
Artur Bukato
Jestem doradcą finansowym z kilkunastoletnim doświadczeniem. W tym okresie doradzałem przy ponad 1000 spraw kredytowych. W wiekszości bo 92% wniosków kredytowych zostały przeprocesowane pozytywnie. Jeśli bank nie chce udzielić Ci kredytu, chcesz najkorzystniejszą ofertę ale nie masz czasu sprawdzać, chodząc od banku do banku lub nie wiesz jak się do tego zabrać, proponuję kontakt ze mną. Napewno uda mi się znaleść najlepsze rozwiązanie. Moja pomoc i porada jest dla Ciebie bezpłatna. Zapraszam do kontaktu tel 607 500 737.